Księgowa

4 000,00 - 4 500,00 zł

  • Osoba Agencja Pracy
  • Miasto Skarżysko-Kamienna
  • Rodzaj umowy Umowa o pracę
  • Forma pracy Pełny etat
  • Wynagrodzenie 4 000,00 - 4 500,00 zł
  • Dodano 2019.07.09

Opis stanowiska

praca księgowa Skarżysko-Kamienna, praca księgowy Skarżysko-Kamienna, praca rachunkowość Skarżysko-Kamienna

prowadzenie Książki Podatkowej
prowadzenie pełnej księgowości
prowadzenie prawidłowych rozliczeń podatkowych i ZUS
kontakty i współpraca z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, i inne )
przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu
przygotowywanie i kontrolowanie naliczania płac
monitorowanie transakcji finansowych np. spłaty długów i wierzytelności itp
prowadzenie ewidencji środków trwałych
prowadzenie rozliczeń i prac administracyjnych

Wymagania

doświadczenia w pracy na stanowisku Księgowej
znajomość przepisów z zakresu rachunkowości i finansów
praktyczna i teoretyczna wiedza z zakresu rozliczania podatków i ZUS
Oferujemy

Stabilne warunki zatrudnienie
Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

Ważne do: 2020.07.08, wyświetleń: 102

nr ogłoszenia: 517